KONST / Litografier / Färglitografi 14677095
nr 1467 7095
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 29/60. Färglitografi, bildmått: 38x25, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:43:42
10/5 20:37:59
100 kr
16/5 20:20:21
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow